Музей Невозможных Фигур | Don't Panic

Музей неймовірних фігур

2 - 6 Гравців
60 Хвилин
вул. Оболонська, 21
Середня

Одного разу, гуляючи музеєм, ви захопились і заблукали в дальній частині експозиції, заінтриговані незвичними картинами й предметами. Ви втратили відчуття часу і навіть не помітили, як наглядач почав замикати зали, й як ви залишились закриті. Закриті не просто в музеї, а в таємничій залі самого наглядача, який дуже не любить, коли хтось зазіхає на його приватну колекцію.

 

Лише година залишилась до того, як наглядач обійде весь музей і повернеться до себе. Спробуйте вибратись з музею, доки вас не помітили. А в цьому вам, можливо, допоможуть експонати екзотичної колекції.

 

Вартість гри вказана за команду до 4х людин. За кожного наступного гравця - доплата 200 грн. Максимальна кількість гравців - 6.

Форма бронювання

21 Вересень 2023

Четвер

26 Вересень 2023

Вівторок

Мапа

“Дуууже класна кімната! Грали родиною (втрьох). На вході відразу налаштовують на гру цікавим дійством :) Антураж відповідає назві, атмосфера справжнього музея... Охайно, всі предмети чисті, їх приємно брати до рук. Загадки небанальні, все працює, підказки та натяки давались своєчасно та саме в той мірі, щоб самим домислити. Приємно було отримати тематичні сувеніри :) Після гри поспілкувались на тему кімнати з персоналом, що призвело до нових відкриттів у мистецтві :) Дякуємо за емоції, обов'язково прийдемо грати в інші ваші квести!”

Отзыв о Комнате Музей неймовірних фігур от Тетяна

Тетяна

Залиште ваш відгук