Создайте свой бизнес! | Don't Panic

Створи свій власний бізнес!

Квест-кімнати або, як їх ще називають, ескейп руми, дуже популярний останнім часом вид дозвілля. У квести грають як компанії друзів, рідних так і співробітники компаній. Часто в квест-кімнатах проводять тімбілдинги або влаштовують свята для дітей або на дні народження. Тому квест-кімнати - це цікавий, прибутковий бізнес, який не вимагає 100% зайнятості власника даного бізнесу.

Якщо ви зацікавлені відкрити квест-кімнати в своєму місті, але не впевнені з чого вам почати, чи варто вкладати гроші в сайт і його просування, не знаєте де взяти сценарій або виготовити реквізит - ми готові допомогти на будь-якому етапі.

Ми проконсультуємо, допоможемо прорахувати окупність, написати сценарій, підібрати підрядника для ремонту, виготовимо необхідне обладнання, навчимо персонал і допоможемо з запуском цього бізнесу.

У нас є кілька сценаріїв, які добре себе зарекомендували, мають хорошу відвідуваність і прибутковість. Ви можете вибирати з них - це допоможе вам швидше почати роботу. Або ви можете вибрати нехай написання власного сценарію.

Яку б ви модель роботи не обрали, ми підтримаємо вас на кожному етапі і поділимося досвідом і напрацюваннями.

Просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

dontpanic.org.ua@gmail.com                                     +38 (067) 143-07-33